MÖBLER / Bord / Damarbetsbord med uppsats 12332035
nr 1233 2035
Damarbetsbord med uppsats
Tidigt 1900-tal. Längd: 98, djup: 60 cm, höjd: 75-103, mahogny, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:38:44
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr